Haber

İYİ Parti bölge koordinatörlüğüne atanan Yıldız hayatını kaybetti

İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı 5. Bölge Koordinatörlüğü görevine getirilen eski Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

İYİ Parti Teşkilat Başkanı ve İstanbul Milletvekili Buğra Kavuncu, Yıldız’ın vefat haberini sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “İYİ Partimizin önceki dönem Kocaeli İl Başkanı Sayın Şanbaz Yıldız’ı kaybettik. tarif edilemez. Merhum Yıldız’a Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine Allah’tan rahmet, camiamıza sabırlar diliyorum. Başsağlığı diliyoruz.”

AKŞENER’DEN ŞARTLAR

Şanbaz’ın vefatının ardından İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Değerli meslektaşım, eski Kocaeli İl Başkanımız ve Yerel Yönetimler Koordinatörümüz Şanbaz Yıldız’ın vefatını büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyorum. Merhumeye Allah’tan rahmet, sabırlar diliyorum. ailesine ve sevenlerine… Olsun…” diye açıkladı.

‘BAŞARILI OLACAĞIZ’ AÇIKLAMASI PAYLAŞILDI

Dün YETERLİ Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı 5. Bölge Koordinatörlüğü görevine atanan Şanbaz Yıldız, şu mesajı paylaştı:

“Başaracağız…

Yerel seçimlerden kısa bir süre önce Genel Başkan Yardımcımız Burak Akburak’ın daveti üzerine değerli bir sorumluluk üstlendim. GÜZEL Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı 5. Bölge Koordinatörü olarak atandım. Kocaeli başta olmak üzere Düzce, Sakarya, Bolu, Yalova, Bursa ve Bilecik illerimizin yerel seçimlere uyumu bana nasip oldu. Yoğun bir çalışma sürecine girmeden önce Genel Liderimiz Meral Akşener’e ve Genel Başkan Yardımcımız Burak Akburak’a teşekkür etmek istiyorum. Bu 7 ilde yerel seçim sürecinin partimiz için en iyi şekilde geçmesi için özveriyle çalışacağımı Kocaeli kamuoyuna arz ederim. Hep birlikte başaracağız.”

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu