Haber

Oyuncu Zafer Ergin genç görünmenin sırrını paylaştı

Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve polisiye severlerin vazgeçilmezi olan Art Sokaklar dizisi ekranlara geri dönüyor!

17 sezondur devam eden ve izleyenleri ekrana kilitleyen dizi, geçtiğimiz aylarda çekimlerine ara vermişti.

Başrolünde ünlü isimlerin yer aldığı Art Sokaklar dizisi yeni sezonuyla ekranlara geri dönüyor.

Genç görünmenin sırrı ortaya çıktı

Kurtlar Vadisi dizisindeki Karahanlı ve Sanat Sokaklar dizisindeki Dilek Baba rolüyle özdeşleşen oyuncu Zafer Ergin, günlük diyetini ve genç görünümünün sırlarını anlattı.

10Haber’den Müge Dağıstanlı’ya konuşan Zafer Algöz, açıklamalarıyla şaşırttı.

“Gençlere tavsiyem, çalışmaktan ve yüksek tempodan asla vazgeçmemeleridir”

Ergin yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Kendimi bildim bileli hep düzenli ve disiplinli yaşadım. Sallapati hayatını hiç sevmiyorum. Çalışmayı hiç bırakmadım ve çok hızlı çalışıyorum. Bu beni her zaman formda tuttu. 17 yıldır Arka Sokaklar çekiyoruz. Set haftada dört veya altı gündü. Hiç şikayet etmedim. “Ayda iki kez Almanya’nın Köln kentine gidip bir akademide oyunculuk dersleri veriyorum. Gençlere tavsiyem, çalışmayı ve yüksek tempoyu asla bırakmamaları.

“İki öğün yemek yerim”

Günlük beslenme rutininden bahseden sanatçı, şöyle devam etti:

Kahvaltım kepekli ekmek, 2 yumurta, beyaz peynir, bal, tereyağı, zeytin, domates ve şekersiz çay. İki öğün yemek yiyorum. “Erken akşam yemeği ile günü tamamlıyorum. Az sebze ve protein yiyorum. Çok yemeyi sevmiyorum. Şu an istediğim kilodayım. Ama kendimi korumaya özen gösteriyorum. Disiplinliyim. düzenli olarak balık yağı kullanıyorum.Rutin sağlık kontrolümden sonra doktorun tavsiye ettiği vitaminleri (A,C ve D) alıyorum.Makul aralıklarla alıyorum.

kadisehrihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu